arvotalo                        

Kiinteistönvälitys  LKV  [A]                                                                                

COPYRIGHT © Arvotalo Kiinteistönvälitys LKV Oy [A], Suolakivenkatu 20 A, 00810 Helsinki, y-tunnus: 2560449-2, puhelin: 0440-666 666

Anna Hiltunen

Assistentti  

Filosofian maisteri, FM

Puhelin: 0440 – 333 000 anna.hiltunen@arvotalo.fi 

MYYMÄSSÄ ? Tilaa ilmainen arviointi, soita 0440 666 666 

Eija Vaarakallio

 Jukka Kaski

Ylempi kiinteistönvälittäjä

YKV, LKV, FM  

Puhelin: 0440 – 555 888

eija.vaarakallio@arvotalo.fi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, FM

Kaupanvahvistaja

Puhelin: 0500 – 333 777

maria.sundell@arvotalo.fi

Taru Vainio-Kaski

Talous ja hallinto

Markkinointi

Puhelin: 0400 – 333 777 ilkka.sundell@arvotalo.fi

Maria Sundell

Kiinteistönvälittäjä

LKV, KiAT

Puhelin: 0440 – 555 999

taru.vainio-kaski@arvotalo.fi

Ilkka Sundell

Kiinteistönvälittäjä, LKV  

Kaupanvahvistaja

Puhelin: 0440 – 222 000

jukka.kaski@arvotalo.fi